Bydgoszcz 20 wrz 09:26 | kd
Jutro na Stary Rynek i okolice nie wjedziesz nawet hulajnogą.  KAS obchodzi swoje święto

fot. Anna Kopeć

W związku z organizowaną jutro (21.09) uroczystością pn. „Centralne Obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej” wprowadzone będą zmiany na Starym Rynku i ulicach przyległych.

Na wniosek Krajowej Administracji Skarbowej oraz Komendy Miejskiej Policji, we wtorek 21.09.2021 roku od godzin porannych, wprowadzone zostaną:

- zakaz poruszania się wszelkimi pojazdami (w tym także rowerami i hulajnogami) i parkowania na Starym Rynku, ul. Krętej, ul. Magdzińskiego, ul. Jana Kazimierza (od ul. Zaułek do ul. Magdzińskiego), Batorego (od ul. Zaułek do ul. Niedźwiedzia), ul. Niedźwiedzia, ul. Jezuickiej, ul. Przyrzecze, ul. Ku Młynom, ul. Farnej.

- należy się również spodziewać znacznych utrudnień w ruchu pieszych w obrębie Starego Rynku i ulic do niego dochodzących, a także ul. Mostowej (na odcinku od ul. Grodzkiej do Starego Rynku), ul. Jatki oraz bulwarze przy katedrze.

Z uwagi na bezpieczeństwo prosimy o bezwzględne stosowanie się do czasowego oznakowania w obrębie ulic objętych czasową organizacją ruchu oraz wykonywania poleceń Policji, która będzie sterowała ruchem kołowym i pieszych.

 

Inf. ZDMiKP

kd Autor