Bydgoszcz 4 wrz 2019 | Redaktor

Prezydent Bydgoszczy ogłosił konkurs na logotyp okolicznościowy „Bydgoszcz jest Polska – 1920” w ramach obchodów 100. rocznicy powrotu Bydgoszczy do macierzy. Do wygrania jest pięć tysięcy złotych brutto.

Celem konkursu jest wyłonienie projektu logotypu z okazji 100. rocznicy Bydgoszczy do macierzy. Znak graficzny, który wygra, będzie oficjalną identyfikacją  obchodów 2020 roku. Jak czytamy w regulaminie, będzie umieszczony w szczególności na papierze firmowym i różnego rodzaju akcydensach, plakatach, ulotkach, wizytówkach, ogłoszeniach prasowych, spotach reklamowych, gadżetach okolicznościowych , nośnikach elektronicznych, grafice internetowej, nośnikach reklamy zewnętrznej. Będzie też wykorzystywany w czasie imprez, spotkań, wykładów i konferencji organizowanych w ramach obchodów rocznicowych organizowanych przez ratusz i podmioty zewnętrzne.

Logotyp powinien jednoznacznie kojarzyć się z Bydgoszczą i nawiązywać do wydarzeń historycznych, ale nie może zawierać obecnie obowiązującej oficjalnej wersji herbu oraz logotypu miasta.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.

red

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor