Bydgoszcz 9 sty 2018 | Redaktor
Osiedle domów jednorodzinnych powstaje w Fordonie

materiały FSM

Na osiedlu Niepodległości Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa wybuduje 46 domów jednorodzinnych. Pierwsze z nich będą gotowe w pierwszym półroczu przyszłego roku

- Na osiedlu Niepodległości powstanie 46 domów jednorodzinnych w siedmiu segmentach zabudowy szeregowej – informuje Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Każdy dom będzie posiadał parter i piętro oraz garaż (o jednakowej powierzchni 16 mkw.). Domy będą się jednak różnić powierzchnią. Część z nich będzie miała 119 mkw., a pozostałe 137,5. Każdy dom będzie składał się z salonu, sypialni, garderoby, spiżarki, kuchnia i dwóch łazienek. Większe domy będą miały trzy pokoje dzienne, a mniejsze dwa.

- Domy zostaną oddane do użytku w podwyższonym stanie deweloperskim. We własnym zakresie pozostanie ułożenie podłóg i wykończenie ścian. Domki będą ogrzewane gazem, a działka przed nimi zostanie zagospodarowana – informuje FSM. Na razie nie jest znany jeszcze koszt zakupu domów. - Na obecnym etapie inwestycji ustalane są kwestie związane z przyłączeniem domów do miejskiej sieci wodociągowej. Po zakończeniu tych czynności planujemy rozpoczęcie pierwszego etapu budowy, która potrwa około roku. Oddanie pierwszej części budynków do użytku planowane jest na I półrocze 2019 – informuje Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor