Bydgoszcz 8 lut 2018 | Redaktor
Stok narciarski zaprasza [MYŚLĘCINEK]

Stok w myślęcinku naśnieżony/fot. www.myslecinek.pl

Dobra wiadomość!! Zapraszamy wszystkich narciarzy i snowboardzistów na stok narciarski do Myślęcinka – poinformowano na stronie LPKiW. Wyciąg zostanie uruchomiony dziś, 8 lutego o 15.00.

Najważniejsze informacje dotyczące stoku:

  1. Stałe godziny funkcjonowania stoku to: od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-21.00, natomiast w weekendy w godz. 10.00-21.00. Kasa czynna będzie do godziny 20.00.
  2. Ceny biletów pozostają takie same, jak w latach ubiegłych. Jeden zjazd kosztuje 1,5 zł od poniedziałku do godziny 15.00 w piątek, a od godz. 15.00 w piątek, w sobotę, niedzielę i w święta zapłacimy 2 zł. Dziesięć zjazdów to koszt odpowiednio 10 i 15 zł, a karnet godzinny kosztuje 15 i 19 zł. Na ofertę specjalną liczyć mogą m.in. osoby od 65. roku życia, rodziny wielodzietne posługujące się Bydgoską Kartą Rodzinną 3+ i Kartą Dużej Rodziny.
  3. Na stoku można znaleźć licencjonowanych instruktorów narciarskich i snowboardu, którzy udzielają lekcji szusowania. Z każdym instruktorem można umówić się telefonicznie na indywidualną naukę. Lista instruktorów wraz z nr telefonów podana na naszej stronie. Za 50 minut lekcji szusowania jedna osoba zapłaci 60 zł.
  4. Przy stoku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Na naszej stronie podajemy także kontakty do innych wypożyczalni funkcjonujących na terenie Bydgoszczy.
  5. Dojazd do stoku wyłącznie od ulicy Konnej! Poruszanie się po parku bez przepustki do tego uprawniającej jest zabronione i grozi mandatem!
  6. Przy stoku funkcjonuje parking na 150 samochodów. Parking usytuowany jest tuż przy stoku, obok wypożyczalni nart. Koszt parkingu to 4 zł. za cały czas parkowania. Opłata pobierana jest przy ulicy Konnej.
  7. U podnóża stoku działają punkty tzw. małej gastronomii, a w odległości ok. 150 m są trzy restauracje na „różną kieszeń”.

 

Wszystkie informacje znajdują się na www.myslecinek w zielonym kaflu - stok narciarski.

Dodatkowo w czasie ferii uczniowie, którzy chcą wolny czas spędzić aktywnie na stoku narciarskim w Myślęcinku, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-12.00 będą mogli korzystać z wyciągów za darmo! Promocja obejmuje osoby, które mają nie więcej niż 19 lat i okażą obsłudze przy wyciągu legitymację szkolną. W czasie ferii stok będzie działał codziennie w godzinach 10.00-21.00 Kasa i wypożyczalnia sprzętu funkcjonują do godz. 20.00.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor