Wielkie Święto Akademii Muzycznej w Bydgoszczy! Zobacz relację z nowego kampusu!
Pierwsze obchody Święta Uczelni w Nowym Kampusie Akademii Muzycznej w Bydgoszczy to wydarzenie, które zgromadziło wielu gości. Zobacz, jak świętowano ten wyjątkowy dzień!
Inne z kategorii
Orkiestra Wojskowa w Bydgoszczy zagrała na jubileusz - 75 lat tradycji!
Dramat w bydgoskim autobusie! Bohaterski kierowca ratuje niemowlę
Pierwsze obchody w nowym kampusie
22 listopada 2025 roku Akademia Muzyczna w Bydgoszczy obchodziła swoje coroczne Święto Uczelni po raz pierwszy w Nowym Kampusie AMFN. Emocje i wzruszenia towarzyszyły wszystkim zgromadzonym, w tym społeczności akademickiej, absolwentom, pedagogom oraz przyjaciołom uczelni.
Uznanie dla absolwentów i kadry
Podczas uroczystości wręczono dyplomy ukończenia studiów I i II stopnia oraz odbyła się promocja doktorska nowych doktorów. Nie zapomniano również o doktorach habilitowanych, którzy również otrzymali swoje dyplomy. Szczególne podziękowania i odznaczenia zostały przyznane pedagogom, co podkreśliło ich wkład w rozwój uczelni.
Odznaczenia i nagrody zostały wręczone przez Prezydenta RP, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Rektora AMFN. Pełna lista wyróżnionych znajduje się na stronie uczelni.
Serdecznie gratulujemy wszystkim Absolwentom i Wyróżnionym!
Zapraszamy do fotorelacji
Dla tych, którzy chcą zobaczyć, jak wyglądały obchody, dostępna jest fotorelacja autorstwa Adama Kujawskiego. Można ją znaleźć tutaj.