Jest już komplet uczestników Mistrzostw Świata FIFA U-20

Redaktor | 14 lut 2019 Po cztery zespoły z Afryki i Ameryki Południowej uzupełniły stawkę uczestników Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. W turnieju, który rozpocznie się już 23 maja, wezmą udział 24 drużyny. O tym, jak będą wyglądać grupy mistrzowskie czempionatu, dowiemy się już za niespełna dwa tygodnie.

O krok od niespodzianki w lidze amatorów

Redaktor | 13 lut 2019 Lider rozgrywek wygrał zaledwie jedną bramką swój mecz w ostatniej kolejce Amatorskiej Ligi Halowej. Tym samym wciąż przewodzi w tabeli z kompletem punktów. Zaczynają się już przygotowania do rozgrywek na otwartych boiskach.

Pieniądze z miasta na piłkę nożną. Zawisza na cenzurowanym

Redaktor | 7 lut 2019 Miasto rozdysponowało pieniądze na kluby prowadzące m.in. seniorskie drużyny piłkarskie. Najwięcej na pierwsze półrocze 2019 roku dostał Chemik Bydgoszcz. Ani złotówki nie otrzymał Zawisza Bydgoszcz, bo w tym roku wprowadzono obostrzenie, zgodnie z którym dotacje otrzymują zespoły grające co najmniej w IV lidze.

Zawisza zdobył puchar

Redaktor | 21 sty 2019 Piłkarze SP Zawisza Bydgoszcz wygrali halowy turniej w Barcinie o Puchar Burmistrza Michała Pęziaka.

Zawisza Bydgoszcz rusza po awans

Redaktor | 16 sty 2019 Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej V ligi. Bedą trenować codziennie. Tymczasem koordynatorem do spraw szkolenia w klubie został Michał Żurowski.