Description of Image

Bydgoszcz gotowa na mistrzostwa świata

Redaktor | 25 lut 2019 Naszym zadaniem będzie, żeby jak najszerzej trafić do mieszkańców tych krajów z ofertą przyjazdu i kibicowania swoim zespołom – zadeklarował prezydent Rafał Bruski w czasie konferencji prasowej poświęconej przygotowaniom do World Cup FIFA u-20 Poland 2019.

Piłkarze Brazylii zagrają w Bydgoszczy

Redaktor | 25 lut 2019 Reprezentacja wicemistrzów świata w futsalu zagra towarzyski mecz z Polską w hali Łuczniczka – poinformował Eugeniusz Nowak, prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Bydgoscy piłkarze mistrzami Polski

Redaktor | 25 lut 2019 Uniwersytet Jagielloński wśród kobiet i Wyższa Szkoła Gospodarki z Bydgoszczy wśród mężczyzn zwyciężyły w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu, które zakończyły się w niedzielę w Opolu. W sumie w obu turniejach wystartowało trzydzieści jeden zespołów.

Pucharowe rozgrywki w hali [GALERIA ZDJĘĆ]

Redaktor | 21 lut 2019 Pucharowy weekend za nami. W sobotnie (16 lutego) popołudnie w kategorii „open” zdecydowanie triumfowała ekipa Martechu. Natomiast dzień później szans swoim rywalom w konfrontacji „old” nie dali piłkarze spod znaku Philipsa.

Zaginione puchary Zawiszy Bydgoszcz. Sprawę bada prokuratura

Redaktor | 20 lut 2019 Po wniosku bydgoskich radnych Prawa i Sprawiedliwości Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz-Północ bada sprawę „zaginionych” trofeów Zawiszy Bydgoszcz: Pucharu Polski i Superpucharu Polski- poinformował na Facebooku Jarosław Wenderlich, szef klubu PiS w Radzie Miasta.

Piłkarki KKP zaczynają wiosnę

Redaktor | 15 lut 2019 Piłkarki KKP zapraszają w niedzielę (17 lutego) o godzinie 17.00 na mecz w ćwierćfinale Pucharu Polski z Czarnymi Sosnowiec. Spotkanie odbędzie się na boisku przy ul. Słowiańskiej.

Jest już komplet uczestników Mistrzostw Świata FIFA U-20

Redaktor | 14 lut 2019 Po cztery zespoły z Afryki i Ameryki Południowej uzupełniły stawkę uczestników Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. W turnieju, który rozpocznie się już 23 maja, wezmą udział 24 drużyny. O tym, jak będą wyglądać grupy mistrzowskie czempionatu, dowiemy się już za niespełna dwa tygodnie.

O krok od niespodzianki w lidze amatorów

Redaktor | 13 lut 2019 Lider rozgrywek wygrał zaledwie jedną bramką swój mecz w ostatniej kolejce Amatorskiej Ligi Halowej. Tym samym wciąż przewodzi w tabeli z kompletem punktów. Zaczynają się już przygotowania do rozgrywek na otwartych boiskach.