Zaginione puchary Zawiszy Bydgoszcz. Sprawę bada prokuratura

Redaktor | 20 lut 2019 Po wniosku bydgoskich radnych Prawa i Sprawiedliwości Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz-Północ bada sprawę „zaginionych” trofeów Zawiszy Bydgoszcz: Pucharu Polski i Superpucharu Polski- poinformował na Facebooku Jarosław Wenderlich, szef klubu PiS w Radzie Miasta.

Piłkarki KKP zaczynają wiosnę

Redaktor | 15 lut 2019 Piłkarki KKP zapraszają w niedzielę (17 lutego) o godzinie 17.00 na mecz w ćwierćfinale Pucharu Polski z Czarnymi Sosnowiec. Spotkanie odbędzie się na boisku przy ul. Słowiańskiej.

Jest już komplet uczestników Mistrzostw Świata FIFA U-20

Redaktor | 14 lut 2019 Po cztery zespoły z Afryki i Ameryki Południowej uzupełniły stawkę uczestników Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. W turnieju, który rozpocznie się już 23 maja, wezmą udział 24 drużyny. O tym, jak będą wyglądać grupy mistrzowskie czempionatu, dowiemy się już za niespełna dwa tygodnie.

O krok od niespodzianki w lidze amatorów

Redaktor | 13 lut 2019 Lider rozgrywek wygrał zaledwie jedną bramką swój mecz w ostatniej kolejce Amatorskiej Ligi Halowej. Tym samym wciąż przewodzi w tabeli z kompletem punktów. Zaczynają się już przygotowania do rozgrywek na otwartych boiskach.

Pieniądze z miasta na piłkę nożną. Zawisza na cenzurowanym

Redaktor | 7 lut 2019 Miasto rozdysponowało pieniądze na kluby prowadzące m.in. seniorskie drużyny piłkarskie. Najwięcej na pierwsze półrocze 2019 roku dostał Chemik Bydgoszcz. Ani złotówki nie otrzymał Zawisza Bydgoszcz, bo w tym roku wprowadzono obostrzenie, zgodnie z którym dotacje otrzymują zespoły grające co najmniej w IV lidze.