Premier na kwarantannie [Z OSTATNIEJ CHWILI]

mk | 13 paź 11:50 Premier Mateusz Morawiecki na Facebooku ogłosił, że rozpoczyna kwarantannę. W piątek (9 października) miał kontakt z osobą, u której badania potwierdziły obecność koronawirusa.

Pochowali dziadka z COVID-19. Potem okazało się, że jednak żyje

kd | 13 paź 09:39 Do dość skandalicznej sytuacji doszło w Rosji. Jeden z pacjentów, który trafił do szpitala został zdiagnozowany jako zakażony koronawirusem. Wkrótce szpital poinformował rodzinę o śmierci pacjenta. Tydzień później ponownie skontaktowano się z rodziną informując, że pochowano kogoś innego.

Ardanowski do senatorów: Z błędu można się jeszcze wycofać. W tle piątka dla zwierząt

Krzysztof Drozdowski | 12 paź 07:52 Pomimo, że od głosowania w Sejmie nad ustawą potocznie zwaną piątką dla zwierząt minęło już kilkanaście dni to jej echo nadal pobrzmiewa. Jan Krzysztof Ardanowski, który za swój sprzeciw stracił stanowisko ministra rolnictwa w kolejnym apelu zwraca się do swoich partyjnych kolegów o naprawienie błędu i wycofanie wg. niego złej ustawy.

Zakaz jedzenia i picia na ulicach. Wysokie mandaty

kd | 11 paź 15:55 Z powodu pogarszającej się sytuacji związanej z pandemią koronawirusa rząd wprowadził nakaz zasłaniania nosa i ust nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych, ale także w przestrzeni publicznej. Wiąże się z tym zakaz spożywania posiłków na świeżym powietrzu.