Śmiertelne selfie. Zginęły zaraz po jego zrobieniu

Krzysztof Drozdowski | 22 wrz 08:20 W celu zrobienia dobrego zdjęcia często przekraczamy pewne granice lub wchodzimy w miejsca, które są niebezpieczne dla życia i zdrowia. Przez nieostrożność zginęły dwie koleżanki robiące sobie zdjęcie przy wodospadzie.

Tragiczne wesele. Nie żyje 7 osób!

Jarosław Aleksander | 22 wrz 07:14 Niewielkie wesele przekształciło się w ogromne ognisko koronawirusa. Zanim wirusa wykryto u 24 osób spośród gości już zdążyły zarazić kolejne 175 osób. Siedem osób już zmarło, kilka jest w ciężkim stanie.

Schreiber: Nie można stwierdzić, że w tzw. ustawie covidowej jest przepis o bezkarności

Krzysztof Drozdowski | 18 wrz 16:37 Politycy Solidarnej Polski zaatakowali swoich dotychczasowych koalicjantów ze Zjednoczonej Prawicy w nawiązaniu do tzw. ustawy Bezkarność+. Ma ona na celu zwolnienie od odpowiedzialności wszystkie osoby oraz firmy, które w imię wyższego dobra popełniły jakiekolwiek wykroczenia. Warunkiem jest, ze był to stan wyższej konieczności związanej z walką z pandemią koronawirusa.

Marek Suski: Od dziś rząd jest mniejszościowy. Koniec Zjednoczonej Prawicy

Krzysztof Drozdowski | 18 wrz 09:57 ustawa o ochronie zwierząt, zwana potocznie ustawą futerkową wstrząsnęła polską sceną polityczną. Chyba nikt nie spodziewał się takich reperkusji. politycy mówią już o końcu Zjednoczonej Prawicy, rozpadzie koalicji i rządzie mniejszościowym. W tle pytanie o przyśpieszone wybory.

Niemcy zamykają Nord Stream 2? Upadek projektu

Jarosław Aleksander | 18 wrz 00:06 Szef ukraińskiej firmy Naftohaz Andrij Kobolew w wywiadzie jaki ukazał się w serwisie YouTube stwierdził, że amerykańskie sankcje mogą skłonić Niemcy do rezygnacji z Nord Stream 2. Jednocześnie nawołuje do wprowadzenia takich sankcji.

Skandal! Lewica i Platforma głosowały za rezolucją przeciwko Polsce

Krzysztof Drozdowski | 17 wrz 16:13 17 września jest dla Polaków datą symboliczną. Tego dnia w 1939 r. ZSRR zaatakował Polskę przyłączając się do niemieckiej armii w dziele unicestwienia kraju. Data ta przejdzie również do historii za sprawą głosowania w Parlamencie Europejskim w którym PO i Lewica poparły rezolucję przeciwko Polsce.