Polska i Świat 14 paź 2020 | Jarosław Aleksander
Zaginęła matka z 10 miesięcznym dzieckiem! Policja apeluje o pomoc. Jej życie może być zagrożone!

fot. fb/poszukiwana

Zaginęła 23-letnia Klaudia Sadkowska. Kobieta zniknęła razem ze swoim 10-cio miesięcznym synkiem Aleksandrem. Rodzina i policja apelują o pomoc w poszukiwaniach młodej mamy i jej dziecka. Życie 23-latki może być zagrożone - podkreślają poszukiwacze. W domu na mamę czeka także jej druga córeczka - 4-letnia Oliwia.

Zaginęła 23-letnia Klaudia Sadkowska. Kobieta zniknęła wraz z 10-cio miesięcznym synkiem o imieniu Aleksander. 23-latka pochodzi z miejscowości Czechowice-Dziedzice (województwo śląskie), ale ostatnio mieszkała ze swoim partnerem Damianem M. w Czechach.

Rodzona apeluje o pomoc.

 

Poszukuję córki Klaudii z kilkumiesięcznym dzieckiem. Nie daje znaku życia. Widziana w różnych miejscach w kraju, jak również za sąsiednią granicą. Proszę o udostępnienie i pomoc w poszukiwaniach. W razie jakichkolwiek informacji proszę o kontakt. Tel 883-760-113. Nr tel na komisariat policji. 32-214-88-10" - apeluje w mediach społecznościowych matka zaginionej.

 

Klaudia Sadkowska ma 23 lata, 67 centymetrów wzrostu i waży około 50 kilogramów.

 

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach - Dziedzicach pod numerem telefonu 32 214 88 10 lub numerem alarmowym 112. Anonimowo również na skrzynkę e-mail zaginelazaginal@wp.p" - czytamy w komunikacie.

 

 

 

 

 

 

Na podstawie: policja.pl/fb

 

 

Jarosław Aleksander Autor

Katolicka Bydgoszcz