Lekkoatleci z klasą w Bydgoszczy

Redaktor | 3 cze 2017 Bardzo dobre rezultaty przyniósł 17. Europejski Festiwal Lekkoatletyczny rozegrany w piątek (02.06) na stadionie Zawiszy Bydgoszcz. Ozdobą zawodów był występ Damiana Czykiera na 110 metrów przez płotki, który wypełnił minimum na mistrzostwa świata w Londynie.

Trzy porażki i jedna wygrana Dębów Osielsko

Redaktor | 21 maj 2017 Bejsboliści Dębów nie zaliczą do udanych minionego weekendu (20/21.05) rozgrywek ekstraligi. Na własnym boisku rozegrali cztery mecze z Centaurami Warszawa i tylko raz - w sobotę - pokonali rywali 6:4.

Celem są igrzyska w Tokio

Redaktor | 10 maj 2017 Lotto-Bydgostia podpisała czteroletnią umowę z Totalizatorem Sportowym. Umowa ma duże znaczenie dla sportu bydgoskiego i zwiększy szanse na zdobycie awansu naszych sportowców na igrzyska w Tokio.

Wiosenny powrót do formy. Rusz się teraz!

Redaktor | 2 kwi 2017 Wiosna zawitała, więc czas obudzić organizm z zimowego snu. Powrót do formy nie musi być trudny. Przestrzegając kilku zasad, szybko przestawimy nasze ciało na wyższe obroty.

Iga zrobiła to, co miała zrobić…

Andrzej Pawełczak | 8 mar 2017 Kilka miesięcy temu, po igrzyskach w Rio, Iga Baumgart rozważała zakończenie sportowej kariery. Złoty medal, który zdobyła w sztafecie 4x400 m na halowych mistrzostwach Europy w Belgradzie, sprawił, że te plany przynajmniej na razie są nieaktualne.

Lewandowski biegnie po medal halowych mistrzostw Europy

Redaktor | 2 mar 2017 Jutro rozpoczynają się lekkoatletyczne halowe mistrzostwa Europy. Najbardziej liczymy na Marcina Lewandowskiego, który nie ukrywa apetytu na tytuł mistrzowski w biegu na 1500 metrów. Z medalowymi nadziejami do Belgradu jadą również Iga Baumgart i Paweł Wojciechowski.

Strzelać każdy może

Redaktor | 2 mar 2017 Od piątku 3 marca na strzelnicy sportowej CWZS Zawisza przy ul. Gdańskiej 163 będzie odbywać się II Rodzinny Turniej Strzelecki dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic.

Lewandowski chce zdobyć mistrzostwo Europy w Belgradzie

Redaktor | 22 lut 2017 W sobotę i niedzielę (18–19 lutego) na Arenie Toruń odbyły się lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Polski. Bydgoszczanie wypadli bardzo dobrze – wrócili do swoich klubów z 8 medalami. Największą niespodzianką mistrzostw była jednak lokata Norberta Kobielskiego z MKS-u Inowrocław.

W Tokio będzie jeszcze lepiej

Redaktor | 15 lut 2017 Reprezentanci Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego zdobywają najwyższe laury w kraju i na świecie, indywidualnie i drużynowo. Początek 2017 r. przyniósł kolejne sukcesy.