112 20 cze 2019 | Redaktor

O godzinie 5.17 w Boże Ciało (20 czerwca) w miejscowości Łąkocin (pow. inowrocławski) na drodze wojewódzkiej 252 doszło do zderzenia samochodu osobowego z autem dostawczym.

W zdarzeniu brało udział pięć osób (trzy w volkswagenie golfie i dwie w Iveco). Jedna osoba zginęła, cztery trafiły do szpitala. Na miejscu działało sześć zastępów straży pożarnej.

Tragedia pięcioosobowej rodziny. Zginęli ojciec i córka [WIDEO]

Z kolei w środę (19 czerwca) około godz. 9.00 na ul. Św. Józefa w Toruniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pojazd ciężarowy potrącił rowerzystę. 74-letni cyklista zmarł w szpitalu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia i proszą o kontakt świadków tego wypadku.

Policjanci wstępnie ustalili, kierujący ciężarowym manem z naczepą 45-latek, jadąc od strony ul. Żwirki i Wigury w kierunku Szosy Chełmińskiej, skręcał w prawo na parking jednego z marketów. Podczas wykonywania tego manewru ciężarówka potrąciła 74-letniego rowerzystę. Wiadomo, że kierowca pojazdu ciężarowego był trzeźwy.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112.

Źródło: Bydgoszcz998, Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor