112 30 gru 2017 | Redaktor
Tragedia pod Skępem. Nie żyje kobieta i dwoje dzieci

fot. Policja (KPP Lipno)

Na miejscu zginęły trzy osoby. Dwoje dzieci w wieku 11 i 9 lat i 49-letnia kobieta. Do wypadku doszło po godzinie 7:00 na drodze krajowej numer 10 w miejscowości Skępe.

Ta wiadomość wstrząsnęła dziś mediami. Nad ranem w Skępem (powiat lipnowski, woj. kujawsko-pomorskie) rozbił się samochód Hyundai, który „prawdopodobnie najechał na wysepkę, znajdującą się na jezdni, następnie uderzył w przydrożną barierkę i dachował”. Tak relacjonowali wydarzenie strażacy z OSP Skępe na Facebooku. Na miejscu zginęło dwoje dzieci w wieku 11 i 9 lat oraz 49-letnia kobieta. Cała trójka siedziała z tyłu pojazdu. Autem jechało w sumie pięć osób. 54-letni kierowca i 70-letnia pasażerka zostali przewiezieni do szpitala w Lipnie. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo przez około sześć godzin. Na miejscu działały dwa zastępy straży pożarnej: PSP Lipno i OSP Skępe, pogotowie i policja.

Źródło: Policja (KPP Lipno), OSP Skępe

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor