Sport 4 kwi 2018 | Redaktor
Turniej golfa dla Tomasza Golloba

- Zachęcam wszystkich do udziału w charytatywnym turnieju golfowym dla Tomasza Golloba. Wspierajmy mistrza! – napisał na swoim profilu społecznościowym najlepszy polski golfista Adrian Mereonk.

 „Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie, GOLLOB RACING TEAM oraz Pole Golfowe Zawarcie mają zaszczyt zaprosić do udziału w Charytatywnym Turnieju Golfowym >>Gramy dla Mistrza Tomasza Golloba<<  – czytamy w materiale promocyjnym . „Celem turnieju jest wsparcie rehabilitacji mistrza świata na żużlu, Tomasza Golloba, który doznał kontuzji kręgosłupa podczas zawodów sportowych”.

Turniej odbędzie się 5 maja. Do udziału w turnieju zachęca również pierwszy polski zawodowiec wśród najlepszych golfistów świata Adrian Meronk. Tomasz również próbował swoich sił w tym sporcie.

W komunikacie czytamy również: „Nagrodami głównymi turnieju są puchary zdobyte przez Tomasza Golloba w ciągu jego kariery żużlowej wraz z certyfikatami.

Udział w turnieju lub nabycie zaproszenia daje także wyjątkową szansę wylicytowania fantastycznych przedmiotów związanych z karierą Tomka Golloba. Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się m.in. kask Monstera i … motocykl z mistrzostw Świata!

Całość środków z organizacji turnieju i otrzymanych darowizn zostanie przekazana na rzecz Fundacji Polskiego Związku Motorowego z przeznaczeniem na pomoc w rehabilitacji Tomka.

Relację z turnieju przeprowadzi telewizja m.in.: NC+ sport, Sportowe Fakty oraz lokalne media.                                                                           

Gdzie: Pole Golfowe Zawarcie, Gorzów Wielkopolski, Śląska 52

Organizatorzy: Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie, GOLLOB RACING TEAM oraz Pole Golfowe Zawarcie

Informacja: +48 577 268 000

gollob@golfzawarcie.pl”

 

Szczegóły, agenda, formularz rejestracyjny, regulamin - tutaj

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor