Rafał Piasecki zrzekł się mandatu radnego

Wojciech Bielawa | 20 kwi 2017 W czwartek Rafał Piasecki zrzekł się mandatu radnego Rady Miasta. Jego miejsce w radzie zajmie prawdopodobnie Jan Gaul, który w wyborach w okręgu nr 4 na liście PiS uzyskał trzeci wynik.

Kto zbuduje basen na Kapuściskach?

Wojciech Bielawa | 20 kwi 2017 Urząd Miasta rozpisał przetarg na budowę basenu przy ul. Szarych Szeregów. Oprócz głównego toru w skład wodnego kompleksu wejdą m.in. jacuzzi, zjeżdżalnia rurowa, sauny, siłownia i sala fitness.

Bydgoszcz będzie coraz wyższa [WIZUALIZACJE]

Magdalena Liczkowska | 20 kwi 2017 Jeden już stoi. Kolejne w budowie. Bydgoskie wieżowce, bo o nich mowa, zaczynają wyrastać jak grzyby po deszczu. 45, 55, a nawet 65 metrów – tyle będą mierzyć kolejne budynki, których bryły odmienią wygląd miasta

Uporządkować chaos w przestrzeni publicznej

Andrzej Pawełczak | 19 kwi 2017 W Bydgoszczy rozpoczęły się dzisiaj (19 kwietnia) dwudniowe obchody Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków, których organizatorem jest Narodowy Instytut Dziedzictwa oraz miasto Bydgoszcz.

Zaprojektuj symbol Teatru Kameralnego

Redaktor | 19 kwi 2017 Urząd Miasta Bydgoszczy ogłasza konkurs na najlepszy projekt symbolu Teatru Kameralnego. Swoje propozycje można nadsyłać do końca kwietnia.

Nowy prezes Nitro-Chem zlecił szczegółowy audyt spółki

Redakcja | 18 kwi 2017 Krzysztof Kozłowski zastąpił Tomasza Ptaszyńskiego na stanowisku prezesa Zakładów Chemicznych „Nitro-Chem”. - Przyczyną zmian w składzie zarządu są wykryte nieprawidłowości – czytamy w oświadczeniu spółki Skarbu Państwa.

Europark Krasnal w Fordonie

Redaktor | 18 kwi 2017 Popularne wesołe miasteczko znów zawitało do Bydgoszczy. Od 20 do 23 kwietnia Europark Krasnal rozstawi się w Fordonie.

Bydgoska Święconka na Starym Rynku [GALERIA]

Redaktor | 15 kwi 2017 Jak co roku, na bydgoskim Starym Rynku odbyło się wspólne święcenie wielkanocnych pokarmów. Potrawy pobłogosławił ordynariusz diecezji bydgoskiej biskup Jan Tyrawa.

Miasto wspiera duże rodziny

Redakcja | 14 kwi 2017 W minioną środę (12 kwietnia) prezydent Rafał Bruski wręczył Bydgoską Kartę Rodziny 3+ z numerem 25 000. Do programu, który cieszy się dużym zainteresowaniem bydgoszczan dołączyło dwóch kolejnych partnerów – Skrzynka na bajki i PARK17.