Konsultacje w sprawie... konsultacji

Andrzej Pawełczak | 22 mar 2017 Gotowy jest już nowy projekt uchwały Rady Miasta w sprawie przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami Bydgoszczy. Swoje opinie mają jeszcze wypowiedzieć rady osiedli.

Posłowie PO: Opozycja musi się porozumieć

Andrzej Pawełczak | 21 mar 2017 - Nie oszukujmy się, jeżeli przegramy wybory samorządowe, w wyborach parlamentarnych nie mamy najmniejszych szans – stwierdził Sławomir Nitras podczas spotkania Klubu Obywatelskiego.

„50+ na drodze” czyli seniorzy za kółkiem

Redaktor | 20 mar 2017 Prewencyjny program zorganizowany przez bydgoskich policjantów zainteresował wielu seniorów. Dzięki wykładom i praktycznym ćwiczeniom w ramach „50+na drodze” mogli oni zweryfikować swoją wiedzę i umiejętności w zakresie prowadzenia pojazdów.

Wystawa „Zielone Perły” w bibliotece UKW

Redakcja | 20 mar 2017 Biblioteka UKW zaprasza na wystawę zdjęć Bogdana Dąbrowskiego „Zielone Perły”. Wernisaż odbędzie się w środę 29 marca na II piętrze budynku przy ul. Szymanowskiego 3.

Nowe osiedla na nadwiślańskich terenach

Redakcja | 20 mar 2017 W Fordonie kolejni inwestorzy rozpoczynają realizację swoich projektów. Po wybudowaniu nowej linii tramwajowej, tereny między ulicami Wyzwolenia i Bora-Komorowskiego stopniowo wypełniane są zabudową.

Młodzi wychodzą na ulice, by ewangelizować rówieśników

Magdalena Gill | 19 mar 2017 Młodzi z bydgoskich duszpasterstw są już po próbach w plenerze przed drogą krzyżową, która przejdzie ulicami Bydgoszczy 25 marca. – To nie będzie tradycyjne nabożeństwo. Chrystus po drodze napotka sytuacje z życia młodych – zapowiadają.