Agnieszka Twardowska zaśpiewa z balkonu Święcickiego

fot. materiały KPCK
Podczas Mikołajkowego Koncertu z balkonu Święcickiego usłyszymy Agnieszkę Twardowską znaną m.in. z programu „The Voice of Poland” i „Twoja twarz brzmi znajomo”.
Inne z kategorii
Rewolucja na Fordońskiej! Nowe światła, pasy i kładki – ale co z mieszkańcami?
Przyśpieszenie i zwrot akcji [POGODA]
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury zaprasza na Mikołajkowy Koncert na placu Wolności 1. 6 grudnia o godzinie 17.00 dla publiczności zgromadzonej pod balkonem Święcickiego zaśpiewa Agnieszka Twardowska.
Artystka jest absolwentką Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na wydziale Edukacji Artystycznej i Kierowania zespołem, która koncertuje ze swoim zespołem oraz solo. Szerokiej publiczności znana jest z formatów telewizyjnych „The Voice of Poland” oraz „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, jest również stałym gościem wszystkich stacji telewizyjnych. Agnieszka Twardowska aktualnie pracuje nad solowym albumem, którego premiera przewidziane jest na pierwszą połowę 2018 roku.