Wydarzenia 5 lip 2019 | Redaktor
Ani Mru Mru rozbawił tłumy [ZDJĘCIA]

fot. Anna Kopeć

Cykl „Wakacje z kabaretem” rozpoczął się w czwartek (4 lipca) występem Ani Mru Mru. Do amfiteatru przy Operze Nova przyszły tłumy, aby zobaczyć słynnych artystów sceny kabaretowej.

fot. Anna Kopeć

Letni cykl będzie miał cztery odsłony. Kabaret Ani Mru Mru zaprezentował specjalny program „Wakacyjnie”, ale były też najlepsze skecze z różnych programów z ostatnich lat.

18 lipca swój nowy program pokaże Kabaret Chyba. Formacja zdobyła wiele nagród i wyróżnień, m. in. I miejsce w Przeglądzie Kabaretów Amatorskich PAKA w 2010 roku. Na scenie posłuży się m.in. improwizacją.

W pierwszy czwartek sierpnia (1 sierpnia) przed publicznością wystąpi Andrzej Poniedzielski. Satyryk jest także współautorem wielu spektakli estradowych, poetą, autorem tekstów piosenek, gitarzystą i reżyserem. W 2011 roku otrzymał tytuł Mistrza Mowy Polskiej. W programie, który zaprezentuje w Bydgoszczy, oprócz satyry, znajdą się też piosenki.

Ostatnim spektaklem w ramach cyklu „Wieczór z kabaretem” będzie występ Kabaretu Jurki. Formacja z Zielonej Góry powstała w 1994 roku i cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością. To czwórka scenicznych indywidualności, które doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością.

Wieczór z kabaretem, amfiteatr nad Brdą, godz. 19.00. Wstęp wolny.

18.07.2019 - kabaret Chyba

1.08.2018 - Andrzej Poniedzielski

22.08.2018 - kabaret Jurki

red

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor