Wydarzenia 3 sie 2019 | Redaktor
Bańkowy zawrót głowy w myślęcińskim Parku Rozrywki

fragment plakatu

W najbliższą niedzielę (4 sierpnia) Park Rozrywki Myślęcinek ponownie zaprasza do wspólnej zabawy rodziców i dziećmi w ramach cyklu „ Rozrywkowe lato". W programie zabawy i konkursy, bańkowy zawrót głowy, a także strzelnica ASG.

Park Rozrywki przygotował dla najmłodszych mnóstwo darmowych atrakcji . Do wspólnej zabawy wciągną Jurek Paterski-Wasz muzyk, FUNimki, a także będzie można skorzystać ze strzelnicy ASG firmy Ipron Events!

 Jako pierwszy dzieci do zabawy wciągnie Jurek Paterski, który przy dźwiękach muzyki poprowadzi gry, zabawy, konkursy. O godzinie 16.00 FUNimki zaproszą na bańkową niedzielę.

W programie: bańki mydlane w rozmiarze XXL, warsztaty tworzenia własnego płynu do baniek i miniobręczy (każde dziecko zabierze je ze sobą do domu), a także bańkowe kleksy.
Przez cały czas dzieci będą mogły wypróbować swoich sił na strzelnicy ASG (Air Soft Gun- repliki broni palnej strzelające najczęściej plastikowymi kulkami), którą zapewni firma Ipron Events.

Niedzielne spotkanie w Parku Rozrywki rozpocznie się o godzinie 15.00 przy Muzeum Ziemi. Wejście na ten teren jest bezpłatne, animacje także są darmowe.Impreza zakończy się o godzinie 17.00

źródło:Myślęcinek.pl

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor