Wydarzenia 6 wrz 2019 | Redaktor
Blinkee.city poszerza strefę skuterów elektrycznych o Fordon

fot. blinkee.city

Już w ten weekend na mapie w aplikacji blinkee.city pojawi się dzielnica Fordon. Operator powiększa także flotę dostępnych pojazdów. W Bydgoszczy przybędzie kolejnych 15 skuterów.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że bydgoszczanie tak dobrze przyjęli ekologiczne jednoślady w naszym mieście. Od początku skutery cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego w lipcu powiększyliśmy strefę o takie dzielnice jak Wzgórze Wolności, Wyżyny, Bartodzieje, czy osiedle Leśne. Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy wiele zapytań, o to kiedy do mapy binkee.city dołączy także dzielnica Fordon. Dlatego cieszymy się, że wraz z powiększoną o kolejnych 15 pojazdów flotą, możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i udostępniać im nasze pojazdy, tam gdzie ich najbardziej potrzebują – informuje Tomasz Krzywański, lokalny partner blinkee.city w Bydgoszczy.

Wypożyczenie jednośladu jest bardzo proste – wystarczy zarejestrować się w bezpłatnej aplikacji blinkee.city i znaleźć najbliższy wolny skuter oraz zarezerwować go.

Po dotarciu do maszyny można swobodnie rozpocząć jazdę. Koszt przejażdżki skuterem to 69 groszy za minutę i 9 groszy za postój. Jeśli użytkownik przekroczy kwotę 89 zł na dzień, może dalej jechać skuterem, ale już bezpłatnie.

Źródło i foto: blinkee.city

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor