Wydarzenia 30 sie 2019 | Redaktor

Kolejna edycja wyprzedaży garażowej na Miedzyniu odbędzie się w sobotę (31 sierpnia). Swoje skarby wystawi na sprzedaż ponad 120 wystawców. Podczas wyprzedaży do nabycia będą m.in. płyty winylowe, sprzęt agd i rtv, odzież, obuwie i różnego rodzaju bibeloty.

„Jest to impreza kierowana do wszystkich, którzy w swoich garażach, piwnicach i innych skrytkach mają graty, których chcą się pozbyć i sprzedać lub też oddać je w dobre ręce. To impreza też dla tych, którzy bibeloty kochają i uwielbiają wyszukiwać ze sterty rzeczy najpiękniejsze perełki ”- zachęcają organizatorzy na Facebooku.

Wyprzedaż odbędzie się w sobotę (31 sierpnia) w godzinach 10.00 - 13.00 na boisku baseballowym przy ul. Krokusowej na Miedzyniu. 

- Na teren wyprzedaży można dostać się komunikacją miejską autobusami linii 56 i 62 w kierunku do Belmy (przystanek przy ul. Wiśniowej). Idąc ulicą Wiśniową, należy skręcić w trzecią ulicę w prawo czyli ul. Czorsztyńską, która prowadzi wprost na teren wyprzedaży. Od przystanku jest to około 500 metrów - podpowiadają organizatorzy.

Pomysłodawczynią i koordynatorką jest radna osiedlowa Zuzanna Simińska (tel. 510 042 736)

Więcej szczegółów tutaj.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor