Wydarzenia 23 wrz 20:48 | Redaktor
Diler chował narkotyki w… rowerze

fot. kepno.policja.gov.pl

44-letni diler narkotyków został zatrzymany przez policję. Narkotyki, które sprzedawał mieszkańcom, chował w ramie roweru. Nie spodziewał się jednak, że policjanci odkryją jego „kryjówkę”.

44-letni mężczyzna od dłuższego czasu był podejrzany o rozprowadzanie amfetaminy na terenie Kępna. Gdy doszło do zatrzymania, mężczyzna był bardzo pewny siebie. Jednak nie przypuszczał, że kryminalni policjanci mieli właściwe podejrzenia co do miejsca przechowywania narkotyków.

 

Po odkręceniu siodełka okazało się, że w rurce ukryte zostały woreczki z amfetaminą. Rower poddano szczegółowemu przeszukaniu z rozkręceniem jego elementów. W kolejnych miejscach policjanci znaleźli ukrytą amfetaminę, która była już przygotowana do dalszej odsprzedaży. Przeszukano także mieszkanie 44-latka. Łącznie znaleziono u niego ponad 130 gramów narkotyków, podzielonych na mniejsze działki i zapakowanych w woreczki strunowe.

 

Policjanci zabezpieczyli także pieniądze, które mogą pochodzić ze sprzedaży narkotyków. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Prokuratura prowadzi już przeciw niemu śledztwo dot. udziału w obrocie znacznymi ilościami środków psychotropowych.

 

Na podstawie: kepno.policja.gov.pl

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor