Wydarzenia 13 lis 17:34 | Redaktor
Dobrze ,że nie doprowadził do tragedii, prowadził samochód pod wpływem narkotyków.

Foto: Pixabay

Radziejowscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali 25-letniego kierowcę, który kierował samochodem pod wpływem narkotyków. W jego domu ujawniono kolejną porcję substancji psychotropowych.

Do zatrzymania doszło na ul. Poznańskiej w Piotrkowie Kujawskim. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej, kierującego skodą. Podczas rozmowy, zachowanie mężczyzny wzbudziło niepokój mundurowych. Podejrzewając, że może on być pod wpływem narkotyków, przeprowadzili badanie testerem narkotykowym. Okazało się, że kierował autem, pod wpływem marihuany. Zatrzymanemu pobrano krew do badań na zawartość narkotyków oraz zatrzymano prawo jazdy.

Następnie policjanci sprawdzili dokładnie wnętrze pojazdu oraz dom zatrzymanego. W mieszkaniu znaleźli woreczek strunowy z niewielką ilością metamfetaminy.

25-letni mieszkaniec pow. radziejowskiego trafił do aresztu. Niebawem odpowie przed sądem za jazdę pod wpływem narkotyków i ich posiadanie. Za te przestępstwa grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami.

red.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor