Wydarzenia 7 sie 2019 | Redaktor

Otrzymaliśmy kilkanaście zgłoszeń o oszuście, który na osiedlu Przylesie oferuje płatną wymianę grzejników i zaworów oraz podaje się na rzekomą współpracę ze spółdzielnią. Namawia do podpisania umowy wymiany grzejników za horrendalnie wysoką cenę kilku tysięcy złotych i grozi, że doniesie do spółdzielni jeśli nie zostanie wpuszczony do mieszkania – informuje Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

- Stanowczo apelujemy, aby nie wierzyć w takie zapewnienia i każdą wątpliwość zgłaszać pod stały, sprawdzony numer telefonu FSM: 52 343 02 72 wew. 110 (Nad Wisłą, Tatrzańskie, Niepodległości),  wew. 120 (Bohaterów, Przylesie), wew. 130 (Bajka, Szybowników) – czytamy w komunikacie FSM.

Spółdzielnia podkreśla, że „osoby dokonujące prac dla Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej nie są uprawnione do pobierania jakichkolwiek opłat czy zawierania umów”, a „wszelkie dokumenty załatwia się na miejscu w FSM lub poprzez EBOK”.

FSM sprawę zgłosiła na policję.

Spółdzielnia apeluje też, o zamykanie za sobą drzwi wejściowych do klatek schodowych oraz do mieszkań. - Prosimy nie wpuszczać na klatkę schodową obcych i zwracać uwagę na osoby kręcące się po klatkach – informuje FSM.

Źródło: FSM

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor