Wydarzenia 15 mar 2018 | Redaktor
Już w kioskach! Kolejny numer „Tygodnika Bydgoskiego”

W czwartek, 15 marca, ukazał się nowy „Tygodnik Bydgoski”. Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych artykułów, wywiadów, opinii i komentarzy. O czym przeczytacie w tym wydaniu?

Temat Tygodnia

Enea mecenasem Filharmonii Pomorskiej. Zaangażowanie takiej firmy jak Enea pozytywnie wpłynie na rozwój artystyczny Filharmonii Pomorskiej, ale również przyniesie korzyści mieszkańcom Bydgoszczy i całego regionu – mówią ci, którzy doprowadzili do współpracy między instytucjami.

Historia

Bydgoski marzec. Wydarzenia z marca 1981 r. sprawiły, ze Bydgoszcz znalazła się na ustach całego świata. Stanowisko w tej sprawie zajmowali przywódcy większości państw.

Miasto Skarbów

Maciej Puto, dyrektor Filharmonii Pomorskiej: Filharmonia jest skarbem i musi nim pozostać również dla tych, którzy przyjdą po nas

Na niedzielę

Droga krzyżowa przejdzie ulicami miasta. O nabożeństwie, które zawsze było wyzwaniem dla ludzkich sumień czynionym w przestrzeni publicznej.

Kultura

Bydgoski zespół „oRety” coraz bliżej Jarocina. Dzięki głosom fanów i czytelników „Tygodnika Bydgoskiego” zespół pokonał 350 grup z całej Polski i ma szansę zagrać na legendarnym festiwalu w Jarocinie. Teraz wszystko zależy od występu przed jury.

Sport

Marzy mi się wielka Polonia. - Zbudowaliśmy drużynę za 600 tys. złotych. Choć na papierze wyglądamy marnie, to w sporcie zdarzają się niespodzianki – mówi Jerzy Kanclerz, menedżer żużlowców bydgoskiej Polonii w rozmowie z Marcinem Karpińskim.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor