Wydarzenia 15 lis 11:54 | Redaktor
„Kulturka w naturze”, czyli teatralny spektakl dla najmłodszych w CH RONDO

fot. CH Rondo

Centrum Handlowe RONDO zaprasza najmłodszych mieszkańców Bydgoszczy oraz ich rodziny na przedstawienie teatralne dla dzieci, zatytułowane „Kulturka w naturze”. Spektakl, pełen magii i przygód, odbędzie się w sobotę 18 listopada 2023 roku o godz. 11:00, 13:00 i 15:00.

Pielgrzymi idą

Wydarzenia Dzisiaj 19:00

„Kulturka w naturze” to fascynująca opowieść o Janku, który wyrusza w podróż do magicznego lasu. Tam spotyka Kulturkę, skrzata o niezwykłych mocach oraz przyjaznego dzika, którego opowieści rozbawią każdego. To spotkanie będzie dla Janka kluczowe i pomoże mu odkryć piękno natury oraz nauczyć się szacunku do świata, w którym żyjemy.

Po zakończeniu spektaklu, dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach tworzenia kul nasiennych dla ptaków na zimę. Współpraca z Ogrodem Zoologicznym w Myślęcinku zapewni nie tylko dobrą zabawę z animatorami przy kreatywnych aktywnościach, ale także edukację dotyczącą dbania o przyrodę.

„Kulturka w naturze” jest kolejnym wydarzeniem organizowanym przez CH RONDO w ramach cyklu „Teatrzyki na okrągło”. Skierowane do najmłodszych gości, daje im możliwość bliższego poznania pracy profesjonalnych aktorów i twórców, a także rozwijania swoich pasji i poznawania otaczającego świata poprzez zabawę. Co miesiąc, po każdym spektaklu, uczestnicy otrzymują specjalne naklejki do dzienniczków. Najbliższe przedstawienie to ostatni moment na zdobycie naklejki przed grudniowym finałem cyklu „Teatrzyki na okrągło”. Przypominamy, że w grudniu do wygrania jest spektakularna nagroda – weekend w Suntago dla dziecka i rodzica.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor