Wydarzenia 21 cze 2018 | Redaktor
Letnie atrakcje dla najmłodszych w Myślęcinku

Na początek dzieci czekają atrakcje w ptasiej strefie /fot. LPKiW

Już jutro początek wakacji. Leśny Park Kultury i Wypoczynku przygotował dla dzieci weekendowe atrakcje - gra terenowa z nagrodami oraz rodzinne animacje.

24 czerwca (niedziela) Myślęcinek zaprasza na grę terenową „Co nad głową kracze?”. Uczestnicy poznają ciekawostki z życia rodziny krukowatych, a zwycięzcy otrzymają nagrody. Wystarczy przyjść i wypełnić kartę do gry. Organizatorzy przypominają o zabraniu długopisów. Ponadto chętni będą mogli zmierzyć się z „krukowatymi układankami”, a na najmłodszych będą czekać kolorowanki z wizerunkami ptaków. Będzie można również obejrzeć pióra sójki, kruka i sroki.

Spotkanie odbędzie się w zoo w „ptasiej strefie” (dział ptaków), a w przypadku złej pogody w pawilonie Akwarium Terrarium. Do gry można przystąpić w godzinach od 10.30 do 13.00 oraz 13.30 do 17.15. Aby wejść na teren zoo, należy kupić bilet: normalny – 15zł i ulgowy – 10zł.

W Myślęcinku rozpoczyna się również letni cykl weekendowych spotkań animacyjnych. W każdą sobotę lub niedzielę do końca sierpnia w Parku Rozrywki na najmłodszych będą czekały animacje przygotowane przez Grupę Eventową FUNimki. Pierwsze spotkanie w najbliższą niedzielę (24 czerwca) w godzinach od 16.00 do18.00. Udział w animacjach jest bezpłatny.

LPKiW przypomina również, że Park Rozrywki czynny jest codziennie w godzinach od 11.00 do 19.00. Tam na gości czekają kolorowe karuzele, dmuchane zamki czy gabinet luster. Można również skorzystać z elektrycznych samochodzików, kolejki górskiej i rollercoastera.

Źródło: LPKiW

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor