Wydarzenia 20 cze 10:01 | kd
Mariusz Smarszcz wyszedł z domu i nie wrócił. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Policjanci ze Szwederowa prowadzą poszukiwania 55-latka, który w 15.06.2021 r. wyszedł z domu nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia mężczyzny.

AKTUALIZACJA: Policjanci ze Szwederowa odwołują komunikat dotyczący zaginięcia 55-latniego Mariusza Smarszcz z uwagi na jego odnalezienie.

.............................................................................................................................................................

Komisariat Policji Bydgoszcz-Szwederowo został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu:

MARIUSZA SMARSZCZ lat 55,

który 15.06.2021 r. wyszedł z mieszkania i do chwili obecnej do niego nie wrócił, nie nawiązał również kontaktu z rodziną.

RYSOPIS ZAGINIONEGO: wiek z wyglądu pomiędzy 50 a 60 lat, wzrost około175-180 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemny blond siwiejące, zarost-broda i wąs, oczy niebieskie.

 

UBIÓR ZAGINIONEGO: spodnie dresowe ze ściągaczami koloru ciemnopopielatego, koszulka z krótkim rękawem koloru czarnego, laczki koloru czarnego typu Crocs.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu mężczyzny, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Toruńskiej 19  lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 52 69 albo na numer alarmowy Policji 112.

podkom. Lidia Kowalska
Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

kd Autor