Wydarzenia 16 sie 2019 | Redaktor
Najpiękniejsze utwory Zbigniewa Wodeckiego usłyszymy przy Potopie. Będą też niespodzianki

Pierwszy tegoroczny koncert zgromadził tłumy bydgoszczan/fot. Anna Kopeć

Przy Fontannie Potop usłyszymy największe utwory Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu absolwentów wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej bydgoskiej Akademii Muzycznej. Drugi z cyklu koncertów w ramach Festiwalu Fontanna Muzyki 2019 odbędzie się w sobotę (17 sierpnia).

Podczas koncertu „Lubię wracać…” – koncert największych przebojów Zbigniewa Wodeckiego wykonane zostaną największe przeboje legendy polskiej sceny muzycznej.

W programie m.in. „Nad wszystko uśmiech twój”, „Walc Embarras”, „ Zacznij od Bacha” czy „Z tobą chcę oglądać świat”. Specjalnie dla nas w programie jeden z największych  przebojów czyli „Chałupy Welcome To”.

Utwory z repertuaru legendy sceny muzycznej wykonają Małgorzata Chruściel i Tadeusz Seibert, absolwenci wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej bydgoskiej Akademii Muzycznej, wokaliści i aktorzy musicalowi, występujący na estradach całej Polski. Autorem aranżacji i kierownikiem muzycznym koncertu jest Piotr Dąbrowski.

Na publiczność czekają równiż niespodzianki. Podczas tego koncertu zostanie wykonane z lotu ptaka zdjęcie z cała publicznością na pamiątkę festiwalu. Będzie też konkurs. Pytania będą dotyczyły jednej z najsłynniejszych piosenek Zbigniewa Wodeckiego. 

Początek wydarzenia o godzinie 18.00. Wstęp jest wolny.

źródło: Bydgoszcz.pl, Stowarzyszenie Bydgoskiej Fontanny Potop, (oprac.red.)

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor