Wydarzenia 8 sie 2019 | Redaktor
Niedziela w Myślęcinku zapowiada się rozrywkowo [ZAPROSZENIE]

Rycerze na koniach będą musieli wykazać się m.in. atakując, zbierając chusty i pierścienie z ziemi/fot. Anna Kopeć (archiwum)

Park Rozrywki w Myślęcinku zaprasza w niedzielę (11 sierpnia) na trzeci Wakacyjny Turniej Rycerski. Natomiast na najmłodszych przy Zaginionym Świecie czekają darmowe animacje, magiczne sztuczki, strefa nauki jazdy na deskorolce.

III Wakacyjny Turniej Rycerski odbędzie się na hipodromie przy Ośrodku Rekreacji Konnej „Pod Aniołami” w Myślęcinku. Turniej rycerski to zawody dla jeźdźców, którzy konkurują ze sobą w parach i walczą na koniach o jak największą liczbę punktów. Cała rozgrywka składa się z dwóch nawrotów. Z kolei każdy nawrót to cztery próby wykonywane przez jeźdźca w galopie: atak na saracena, nanizanie pierścienia, zbieranie chusty z ziemi, zbieranie pięciu pierścieni z ziemi. Rozpoczęcie zmagań zaplanowane jest na godzinę 14.00. 

O godzinie 15.00 natomiast przy Muzeum Ziemi tuż za bramą Zaginionego Świata rozpocznie się kolejna odsłona rozrywkowych niedziel w Parku Rozrywki. Na początek dzieci obejrzą popisy  Klauna Cyrkowca. Podczas interaktywnego show zaprezentuje pokazy cyrkowe
oraz niesamowite sztuczki magiczne, w których pomagać będą osoby z publiczności. W programie
także konkursy i zabawy zręcznościowe dla dzieci oraz wesołe balonowe zgadywanki.

Następnie do akcji wkroczą FUNimki i zaproszą dzieci do świata eksperymentów. Zabawy badawcze i eksperymenty prowadzone będą pod okiem Wybuchowej Instruktorki.  W programie zabawy z suchym lodem, kolorowe ciecze z dymem, lampa lawa, wybuchowy wulkan i tańcząca kukurydza.

Ponadto, przy wejściu do Zaginionego Świata czekać będą strefa nauki jazdy na deskorolce 4freaks i stanowisko szkoły językowej Biret, która przekona maluchy, że nauka języków obcych to świetna zabawa. 

Przez cały weekend pojazd kołowy stylizowany na ciuchcię będzie jeździł zgodnie z harmonogramem.

Wstęp darmowy.

źródło: Myślęcinek.pl 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor