Wydarzenia 17 cze 13:28 | kd
Rady osiedla zapraszają na powitanie lata. Piknik w fordońskim hangarze kultury

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i Hangar Kultury chciałby powitać je razem z mieszkańcami Fordonu i okolic! W związku z tym serdecznie zaprasza 19 czerwca w godz. 12:30 - 17:30 na Piknik w Hangarze Kultury.

Zaplanowano wiele atrakcji, o których organizatorzy informują na bieżąco na stronie wydarzenia na Facebooku.

Piknik odbywać się będzie na świeżym powietrzu przy ul. Piwnika Ponurego 10, ale część wydarzeń przewidziana jest wewnątrz budynku. Między innymi o godz. 14:00 wystąpią seniorzy z Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w kabarecie Trzeci oddech, a na godz. 16:00 serdecznie zapraszamy dzieci na spektakl Teatru Bajecznego pt. "Król dżungli" (spektakl będzie sfinansowany ze środków Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego).

Na wszystko WSTĘP WOLNY. W atrakcjach wewnątrz Hangaru będzie mogło wziąć udział każdorazowo 100 osób (zgodnie z obecnymi obostrzeniami pandemicznymi), a wśród uczestników rozlosowane zostaną upominki.
Jak na piknik przystało, można zabrać ze sobą kocyki, by posiedzieć na trawie przed Hangarem, zjeść pyszne lody lub watę cukrową, a w między czasie posłuchać muzyki, czy wziąć udział w różnych animacjach.

 

 

Mat. organizatorów

 

kd Autor