Wydarzenia 3 wrz 2020 | Redaktor
Rozpoznajesz tego mercedesa? Poszukuje go policja

fot. Policja

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo szukają sprawcy kolizji, który poruszał się samochodem przedstawionym na zdjęciu. Wszyscy, którzy widzieli zdarzenie bądź posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

28 czerwca około godziny 20.35 w Bydgoszczy przy Al. Jana Pawła II a Kujawską kierujący pojazdem marki Mercedes o nr rej. WGI2DZY (tablice angielskie) spowodował kolizję, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Kierowca nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Toyota, który w wyniku uderzenia został odrzucony i uderzył w pojazd marki BMW. Ponadto, kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Skoda, którego kierujący w celu uniknięcia zderzenia zjechał do prawej krawędzi, uszkadzając w aucie przedni zderzak.

fot. Policja

fot. Policja

Świadków zdarzenia lub osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela pojazdu, czy też jego użytkownika proszone są o kontakt osobisty z policjantami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefoniczny na nr całodobowy 47-751-52-69. Powołując się na L.dz. IIE 3378/20.

KWP Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor