Wydarzenia 14 wrz 2018 | Redaktor
Śladami bydgoskiego przemysłu i Sulimy-Kamińskiego. Gra miejska

Trwają zapisy do gry miejskiej „Przemysłowa Bydgoszcz. Firtel Jerzego Sulimy-Kamińskiego”. Uczestnicy będę pomagać chłopcu zafascynowanemu przemysłem odnaleźć brakującą część do nowego projektu.

Gra miejska „Przemysłowa Bydgoszcz. Firtel Jerzego Sulimy-Kamińskiego” rozpocznie się w sobotę (15 września) o godz. 13.00 w Punkcie Informacyjnym w Spichrzach nad Brdą (ul. Grodzka 7-11).

Udział w grze jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać można się jeszcze tylko do piątku (14 września) do godz. 15.00.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową na adres: dariusz.lesniewski@muzeum.bydgoszcz.pl lub pod numerem telefonu: (52) 585-99-83. Zgłoszenie musi zawierać: nazwę grupy, imiona i nazwiska uczestników oraz numer telefonu i adres e-mail osoby pełnoletniej, będącej kapitanem grupy. Drużyna powinna liczyć od 2 do 5 osób.

Zadaniem grup jest wcielenie się w postać młodego chłopca zafascynowanego bydgoskim przemysłem, który go otacza. Sam również dużo majsterkuje. Do nowego projektu potrzebna mu jest nowa część. Zadaniem grup będzie pomoc chłopcu w odnalezieniu brakującego elementu.

Gra miejska odbywa się w ramach Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego w Bydgoszczy oraz Święta Szlaku Wody, Rzemiosła i Przemysłu Teh2O TehoFest 2018.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor