Wydarzenia 29 mar 2018 | Redaktor
Święta w Myślęcinku

W Wielkanoc warto wybrać się na spacer do Myślęcinka! Oto jak funkcjonują w święta ośrodki Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”.

Ogród Zoologiczny czynny będzie w Wielką Sobotę w godz. 10.00-17.00, natomiast w Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny w godz. 10.00-18.00.

Na terenie zoo rozwieszone zostaną kartki w kształcie jajka, a ich znalazcy w niedzielę i poniedziałek mogą liczyć na upominek w kasie. Liczba podarków jest ograniczona.

Do odwiedzin zaprasza także Park Rozrywki, który 2 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny rozpoczyna sezon działania. Jeśli tylko pozwoli na to pogoda to zostaną udostępnione urządzenia rozrywkowe. Swoje drzwi otworzy także domek do góry nogami. Czynne będą ścieżki dydaktyczne – „Zaginiony Świat” pełen dinozaurów i „Makroświat”, stworzony przez gigantyczne owady. Przy wejściu do „Zaginionego Świata” czynne będzie darmowe „Muzeum Ziemi”.

Park Rozrywki od 2 kwietnia czynny będzie codziennie w godz. 11.00-19.00.

Ośrodek Rekreacji Konnej zaprasza w Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę – w tych dniach jazdy odbywają się w następujących godzinach:

W Wielki Czwartek i w Wielki Piątek w godz. 15.00-19.00, w Wielką Sobotę w godz. 9.00 -13.00

W Niedzielę Wielkanocną ośrodek będzie nieczynny, natomiast w Poniedziałek Wielkanocny, ORK czynny w godz. 10.00-15.00

Na spacerowiczów czeka także Ogród Botaniczny, który o tej porze roku wygląda przepięknie. Kwitną już forsycje, magnolie, migdałowce, fiołki i przylaszczki. Ogród czynny jest codziennie w godzinach od godz. 9.00 do 21.00. Wstęp do ogrodu jest bezpłatny.

Źródło; LPKiW „Myślęcinek”

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor