Wydarzenia 2 lip 2019 | Redaktor
Wakacyjny wieczór z kabaretem Ani Mru Mru

Kabaret Ani Mru-Mru / materiały UMB

Już w najbliższy czwartek (4 lipca) w amfiteatrze przy Operze Nova rozpocznie się cykl wieczorów z kabaretem. Na początek wystąpi Ani Mru Mru.

Kabaret Ani Mru Mru w Bydgoszczy zaprezentuje specjalny program pod hasłem: „Wakacyjnie”. Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek zagrają swoje najlepsze „numery” z różnych programów ostatnich lat. Mają pojawić się niespodzianki z kultowego programu „Ostatnie Takie TRIO”, choć, jak czytamy w zapowiedzi, ostatecznie wszystko okaże się podczas występu.

Kabaret zada fundamentalne pytania o życie: Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było? Przez cały spektakl artyści unikają odpowiedzi na te pytania, jednocześnie, jak zapowiadają organizatorzy, bawiąc do łez widzów w każdym wieku. 

„Wieczór z kabaretem” będzie odbywać się w co drugi wakacyjny czwartek w amfiteatrze przy Operze Nova. W tym roku oprócz Ani Mru Mru bydgoską publiczność bawić będą: kabaret Chyba (18 lipca),  Andrzej Poniedzielski (1 sierpnia) i Kabaret Jurki (22 sierpnia).

Początek o godz. 19.00. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. 

Czytaj także: Gwiazdy kabaretu wystąpią nad Brdą

Źródło: Bydgoszcz.pl, oprac. red.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor