Za frontem [POGODA]
![Za frontem [POGODA]](/photo/article/w770/28695.jpg)
fot. Jacek Kargól
Płytka zatoka niżowa z frontem chłodnym przyniosła wczorajszy wieczorny deszcz. Za frontem powietrze jest nieco chłodniejsze, ale wciąż dość ciepłe, polarne.
Inne z kategorii
Seniorzy wracają do pracy. Liczba pracujących emerytów rośnie
800 plus: już 3 miliony wniosków na nowy okres. Co to mówi o kondycji programu?
W Bydgoszczy przywitał nas mglisty ranek. Widzialność o szóstej rano wynosiła 500 m w poziomie i tylko 30 m w pionie. Temperatura jednak, zgodnie z naszą zapowiedzią była dodatnia (+3 stopnie).
W ciągu dnia przewidywane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami utrzyma się mgła ograniczająca widzialność nawet do 200 m. Temperatura maksymalna wyniesie około 5 stopni. Wiatr będzie słaby, z kierunków zachodnich, od zachodu skręcający na południowy.
W nocy przewidywane jest zachmurzenie małe lub umiarkowane, od zachodu wzrastające do dużego. Miejscami utrzyma się mgła. Temperatura minimalna wyniesie około zera, lokalnie może być -1 stopień.
Jutro będzie zachmurzenie duże, rano miejscami większe przejaśnienia. Po południu mogą wystąpić opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie około 6 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowy i południowo-wschodni.
Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.48, a zajdzie o 17.17. Dzień będzie trwał 10 godzin i 29 minut.
Pogodyn
Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego