Wydarzenia 17 gru 2018 | Redaktor
Zagrali dla Tomasza Golloba [GALERIA ZDJĘĆ]

Środowisko sportowe zjednoczyło się w imię pomocy dla Tomasza Golloba. Do Bydgoszczy na turniej „Gramy dla Tomka” zjechały wielkie nazwiska. Były też mistrzynie olimpijskie.

fot. Anna Kopeć

Żużlowcy z ekstraligi, mechanicy, dziennikarze, Sławomir Szmal i jego koledzy z parkietu, Sebastian Mila, Anita Włodarczyk, Magdalena Fularczyk-Kozłowska i wielu innych sportowców zjawiło się w niedzielę (16 grudnia) w bydgoskiej hali „Łuczniczka”. Charytatywny turniej piłkarski „Gramy dla Tomka” przyciągnął też wielu kibiców.

- Mam nadzieję na operację w Szwajcarii. Chciałbym spróbować, bo taką rzecz robi się czasami raz w życiu. Nie chciałbym po prostu, żeby wasze życzenia powrotu do zdrowia zamieniły się w gwiezdny pył . Byłem mistrzem świata i znów chcę być... mistrzem świata - wyjść z tak trudnej kontuzji i znów obserwować świat oraz przyszłość z perspektywy człowieka, który chodzi – powiedział Tomasz Gollob dziennikarzom.

- Nie spodziewałem się tego, co tutaj zobaczyłem. Myślałem, że będzie parę osób, kilku kibiców, a do Bydgoszczy przyjechali wielcy mistrzowie, wspaniałe nazwiska i przyszło wielu ludzi. Dziękuję - mówił Gollob.

Sławomir Szmal, Anita Włodarczyk, Magdalena Fularczyk-Kozłowska/fot. Anna Kopeć

fot. Anna Kopeć

 

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor