Wydarzenia 26 sty 14:23 | Redaktor
Zimowe miasteczko zawita na lodowisko Torbyd

mat. organizatora

Już 28 i 29 stycznia jedno z najbardziej rozpoznawalnych zimowych miasteczek zawita na lodowisko Torbyd w Bydgoszczy. Skorzystać będzie można z doświadczenia najlepszych instruktorów łyżwiarstwa i atrakcji dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek podczas ferii.

Znana wszystkim zimowa ekipa po raz drugi rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą! Na swojej mapie ma aż 16 miejscowości, a jedną z nich jest Bydgoszcz.

Już 28 i 29 stycznia (sobota, niedziela), na 1780 m² lodowiska Torbyd w Bydgoszczy (ul. Toruńska 59) Zimowy PGE Narodowy w Trasie oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską prosto ze znanego wszystkim Zimowego Narodowego w ramach cykli tematycznych, którym towarzyszyć będą animacje na lodowisku i w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, wielkoformatowe klocki, a także łamigłówki i konkursy wiedzy o Zimowym PGE Narodowym w Trasie z nagrodami oraz popularne tworzenie gifów.

Rozkład jazdy na lodowisku w Bydgoszczy:

  • Poranki dla dzieci z PGE - 11:00 - 11:45; 13:00 - 13:45

Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

  • Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych - 15:00 - 15:45; 17:00 - 17:45

Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.

  • Disko Lodowisko z 4FUN.TV - 19:00 - 19:45

Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV.

Strefa Zimowego PGE Narodowego w Trasie - 11:00 - 19:00

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach - dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatne. Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka - darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor