Aktualności 11 sty 20:20 | mk
Baseny i lodowisko w Fordonie darmowe dla uczniów w czasie ferii

fot. ilustracyjna, Pixabay

Podczas ferii zimowych uczniowie bydgoskich szkół będą mieli bezpłatny wstęp na baseny i lodowisko przy ul. Tomasza Golloba, zarządzane przez Bydgoskie Centrum Sportu. Za darmo korzystać z obiektów mogą w dni powszednie do godz. 14.00.

Ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim rozpoczną się 17 stycznia i potrwają do 30 stycznia. Uczniowie bydgoskich szkół mogą w tym czasie, od poniedziałku do piątku do godz. 14.00, za okazaniem ważnej legitymacji bez biletów korzystać z basenów (Aqua Fordon, Piąta Fala, Czwórka, Perła, Ikar, Sardynka, Neptun, Bryza, Laguna) i lodowiska w Fordonie.

Ostatnie wejście na ślizgawkę przy ul. Tomasza Golloba 7 o 13.00. Aktualnie jest jednak nieczynna, z powodu awarii rolby. O otwarciu lodowiska Bydgoskie Centrum Sportu będzie informować na bieżąco w osobnych komunikatach na swojej stronie internetowej i na Facebooku.

Informacje dotyczące godzin otwarcia pływalni zarządzanych przez Bydgoskie Centrum Sportu (także w okresie ferii zimowych) znajdują się na stronie internetowej: www.plywalniebydgoszcz.pl i na Facebooku

Zarządca obiektów przypomina, że na pływalni i lodowisku obowiązuje maksymalnie 30 procent obłożenia. Do limitów nie wlicza się jednak osób zaszczepionych. Powyżej limitu wpuszczane będą jedynie te osoby, które przedstawią certyfikat COVID (druk lub poprzez aplikację). Proszą także o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego - zakrywanie ust i nosa, dezynfekcji rąk, zachowania dystansu.

mk Autor