Aktualności 23 sty 2022 | Redaktor
Tłumnie na Torbydzie. Zimowy Narodowy zaprosił na zajęcia [GALERIA]

W ramach cyklu „Poranki dla dzieci z PGE najmłodsi uczyli się jazdy na łyżwach poprzez zabawę/fot. Anna Kopeć

Zimowy PGE Narodowy, lodowisko na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w tym roku  wyruszyło w trasę – w ten weekend (d 22 do 23 stycznia) gości w Bydgoszczy. Zimowych atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych przygotowano na lodowisku „Torbyd”.

Zimowy Narodowy od siedmiu lat cieszył się dużym zainteresowaniem szczególnie w czasie ferii zimowych. W ramach tegorocznej edycji atrakcja ruszyła w trasę, podczas której odwiedzi łącznie 10 miast - poza Bydgoszczą (gdzie gości do niedzielnego wieczoru): Kielce, Gorzów Wielkopolski, Toruń, Białystok, Szczecin, Gdańsk, Lublin, Rzeszów i Łódź.

W programie wydarzenia prowadzone są trzy cykle tematyczne. Jednen z nich to „Poranki dla dzieci z PGE”, podczas których maluchy uczyły się jazdy na łyżwach poprzez zabawę. Z kolei dla młodzieży zaplanowano treningi łyżwiarskie „Dobra Drużyna PZU”. Na osoby, które już potrafią jeździć i lubią muzykę, czeka „Disco Lodowisko z 4FUN.TV” (ta ostatnia atrakcja jeszcze w niedzielę, 23 stycznia, o godz. 19.00).

Partnerem wydarzenia jest PZU.

Uczestnicy płacili tylko za wstęp na lodowisko i ew. wypożyczenie łyżew – korzystanie z atrakcji zimowego miasteczka jest bezpłatne.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor