Będzie medycyna na Politechnice Bydgoskiej. Jest decyzja ministra
Grafika: PBŚ
Akademia Tarnowska i Politechnika Bydgoska zostaną ujęte w rozporządzeniu resortu zdrowia w sprawie limitów przyjęć na studia na kierunku lekarskim – poinformowało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Inne z kategorii
Spotkanie otwarte w sprawie Górek Fordońskich. Mieszkańcy chcą bronić terenów zielonych
100 zł dla szczęśliwca, który odczyta plan miasta? Anna Rembowicz-Dziekciowska stawia wyzwanie
„Zgodnie z ustaleniem Ministra Nauki Dariusza Wieczorka z Ministrą Zdrowia Izabelą Leszczyną Akademia Tarnowska i Politechnika Bydgoska, które zamierzają rozpocząć kształcenie na kierunku lekarskim w roku akademickim 2024/2025 mają zostać ujęte w rozporządzeniu MZ w sprawie limitów przyjęć na studia na kierunku lekarskim" - czytamy w komunikacie.

Grafika: Portal X/Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Na Politechnice Bydgoskiej trwa rekrutacja. Uczelnia chciałaby przyjąć 60 studentów na pierwszy rok studiów. Chętnych jest znacznie więcej.
inf. własna
