Bydgoszcz 20 cze 12:32 | kd
Bydgoszcz po pracy, czyli miasto widziane z roweru. Takie filmy powinny promować miasto [VIDEO]

kadr z filmu

Na platformie video Youtube pojawił się nowy film. Widzimy na nim piękne ujęcia Śródmieścia i Wyspy Młyńskiej oczami rowerzysty. Twórca filmu mówi, Że powstał on jedynie w celu przetestowania nowej kamery, ale efekt tak bardzo mu się spodobał, Że postanowił podzielić się tym z innymi.

Twórcą filmu jest Paweł Piątkowski, który przez długi czas mieszkał w Warszawie. Jak mówi, gdy wrócił do Bydgoszczy to wówczas docenił jej piękno i uroki. Jak mówi nawet czesto mieszkańcy innych dzielnic zapominają o naszym Śródmieściu, które jest przecież bardzo piękne. Dlaczego by tego nie pokazać innym?

Nieco z przypadku utworzył film, na którym jego "oczami" możemy obejrzeć najpiękniejsze miejsca. 

Film powstał przypadkiem, gdyż niedawno  w prezencie otrzymałem sportową kamerę i postanowiłem ją przetestować. Bez żadnego planu. Wsiadłem na rower i pojechałem w miasto

- opowiada twórca filmu Paweł Piątkowski.

Film oczywiście trwa ponad godzinę. Ostatecznie został skrócony do 10 minut, by wyciągnąć to co najciekawsze. Film pokazuje jak bydgoszczanie spędzają swój czas po pracy. Stąd też taka nazwa

- tłumaczy Piątkowski.

Mam pomysły na kolejne fajne filmiki. Myślę, że to też dobry materiał promocyjny naszego miasta, gdyż mam trochę wrazenie że promocja naszego miasta w kraju jest nieco zaniedbana. Więc jeśli ktoś chciałby wykorzystać film czy pomysł do tego celu to byłbym bardzo zadowolony i chętnie nawet pomógł. 

- dodaje.

 

kd Autor