Bydgoszcz 24 cze 2018 | Redaktor
Do Chmielnik i Nowej Wsi. Linia 99

materiał ilustracyjny

Od poniedziałku (25 czerwca) rozpoczyna kursowanie linia 99 na trasie plac Kościeleckich-Nowa Wieś Wielka przez Chmielniki.

Autobusy będą jeździć z placu Kościeleckich przez Stryszek, Brzozę, Chmielniki, Prądocin, Januszkowo do Nowej Wsi Wielkiej. Odjazdy z Bydgoszczy planowane są w odstępach co około półtorej godziny.  Pierwszy kurs o godzinie 9:30, a ostatni z Chmielnik w stronę Bydgoszczy zaplanowano na godzinę 21:34.

Bilet jednorazowy na linię międzygminną kosztuje tyle samo, co bilet ważny w granicach administracyjnych Bydgoszczy: zwykły - 3,00 zł, natomiast ulgowy - 1,50 zł. Dla osób korzystających regularnie z komunikacji międzygminnej szczególnie atrakcyjna jest cena biletu sieciowego - okresowego (miesięczny lub 30-dniowy na strefę I i II: 120,00 zł - normalny / 60,00 zł - ulgowy). ZDMiKP przypomina, że po przekroczeniu granicy stref taryfowych - bilety sieciowe ważne wyłącznie w strefie I nie są honorowane. Granica stref I (miejska) i II (podmiejska) na trasie linii nr 99 wyznaczona jest pomiędzy przystankami: Jana Pawła II / Wąbrzeska i Stryszek.

Dokładny rozkład jazdy linii 99 jest już na stronie ZDMiKP

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor