Bydgoszcz 27 maj 14:16 | Redaktor
Nowy sklep Dealz otwarto w Galerii Pomorskiej [ZDJĘCIA]

fot. Anna Kopeć

Od piątku (27 maja) klienci mogą zrobić zakupy w nowym sklepie sieci Dealz w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Pierwszych 100 odwiedzających otrzymało vouchery, a na wszystkich czekają specjalne „otwarciowe” promocje!

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce otwarto w lutym 2018 roku w Swarzędzu koło Poznania. Liczba szybko wzrosła szybko - nowy sklep w Bydgoszczy to dokładnie 136. sklep tej marki w Polsce. Oferuje asortyment ponad 3000 produktów znanych marek.

W sklepie mamy wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. W Dealz wierzymy, że każdy zasługuje na produkty wysokiej jakości w korzystnych cenach

- informuje sieć.

Podczas otwarcia ufundowano 100 voucherów dla 100 pierwszych klientów, przygotowano też specjalne promocje (informacje o nich w gazetce otwarciowej tutaj). Klientom tego dnia towarzyszy także maskotka Dealzuś.

Do naszych kultowych marek należą: Terry's, Reeses, Hershey's, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos, i wiele, wiele więcej. Przyjdź do nas i odkryj nasze produkty! Nie na specjalne okazje, nie od czasu do czasu, ale na co dzień!

- zachęca Dealz.

Sklep w Galerii Pomorskiej  (ul. Fordońska 141) jest czynny od poniedziałku do soboty od 9.00 do 21.00, w niedziele handlowe od 10.00 do 20.00.

To już trzeci sklep sieci Dealz w Bydgoszczy. Otwarte wcześniej mieszczą się w CH Rondo (ul. Krusziwcka 1) i CH Focus (ul. Jagiellońska 39-47).

artykuł reklamowy

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor