Bydgoszcz 5 wrz 2019 | Redaktor
Walczymy o Myślęcinek. Dajcie lajka

fot. Oficjalny Serwis Bydgoszczy

Leśny Park Kultury i Wypoczynku znalazł się wśród 15 atrakcji z regionu, które walczą w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej 2019. Do etapu ogólnopolskiego dostaną się trzy kandydatury. Głosowanie internetowe trwa do 6 września.

Do tegorocznej edycji zgłosiło się 15 kandydatów z całego województwa. Wśród nich jest bydgoski Myślęcinek, który konkurować o głosy będzie m. in. z Muzeum Okręgowym w Toruniu, Noteckim Szlakiem Wodnym czy Parkiem Solankowym w Inowrocławiu. O tym, kto będzie reprezentować Kujawsko-Pomorskie w etapie ogólnopolskim zadecyduje Kapituła powołana przez K-POT oraz Internauci – w głosowaniu wybiorą jeden produkt z regionu. Dwóch pozostałych wskaże Kapituła.

W etapie ogólnopolskim zmierzą się najlepsze atrakcje w Polsce. Każde z województw, jak co roku, przedstawi trzy kandydatury do tej prestiżowej nagrody.

Głos na swojego kandydata oddać można na profilu na Facebooku: www.facebook.com/konstelacjedobrychmiejsc

Głosowanie trwa do 6 września do godz. 12:00.

Warto wiedzieć:

Produkt Turystyczny z Certyfikatem POT dla turystów oznacza rekomendację Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz Polskiej Organizacji Turystycznej, czyli gwarancję usług na najwyższym poziomie. Celem Konkursu jest bowiem podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej poprzez kreowanie produktów, które wyróżniają się atrakcyjnością, są nowatorskie, przyjazne turystom i dają wiele możliwości spędzenia wolnego czasu.

Źródło: Oficjalny Serwis Bydgoszczy

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor