Kultura 14 maj 14:14 | Grzegorz Dudziński
Rap w Światłowni [ZAPROSZENIE]

fot. własne

W sobotę,18 maja o godz.18.00 w bydgoskiej Światłowni przy ul. św. Trójcy 15 wystąpi toruński raper Jorgen S. Zapraszamy!

Jorgen S. – toruński raper, który rozpoczął swoją działalność w 2020 roku. Raper nie stroni od różnorodności w swoich numerach, dlatego zarówno fani starej szkoły jak i nowej znajdą coś dla siebie. Oprócz samego rapu Jorgen S. zajmuje się miksem i produkcją swoich numerów. Wyjątkiem jest opublikowany w lipcu 2023 roku utwór „Niepokój”, który dotychczas jako jedyny został nagrany pod bit innego producenta (Nikotyna). Do kawałka został zrealizowany też klip wykonany przez „Photony87”, który jest dostępny na platformie You Tube. Pierwszy numer jaki ujrzał światło dzienne to „Szepty”, który ukazał się 24 kwietnia 2022 roku. Obecnie raper wydał pierwszy krążek, który promuje na koncertach. Na najbliższych występach nie zabraknie też nowych rzeczy.

Link do klipu:

Linki do playlisty na yt: 


Link do bandcamap: https://jorgens1.bandcamp.com/album/niepok-j

Cegiełka na Fundację Światłownia w cenie 25 zł https://bilety.io/2JtyN i w Światłowni.

 

Grzegorz Dudziński

Grzegorz Dudziński

Grzegorz Dudziński Autor

Dziennikarz z dwudziestoletnim stażem pracy w gazetach ogólnopolskich, absolwent Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureat nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za „wybitne osiągnięcia dziennikarskie”.