Kultura 19 kwi 2023 | Redaktor
Tylko dziś, bilet za złotówkę do Teatru Kameralnego w Bydgoszczy

fot. Teatr Kameralny w Bydgoszczy

Dziś w Teatrze Kameralnym niecodzienna promocja! Teatr Kameralny w Bydgoszczy przygotował dla Was pulę biletów za jedyną symboliczną złotówkę! Akacja dotyczy spektaklu „Jana Kaczmarka TiVi de domo”. Bilety do nabycia w kasie TK.

Teatr Kameralny zaprasza od godz. 17.00 do 18.00. Tylko i wyłącznie w tych godzinach obowiązuje sprzedaż biletów w promocyjnej cenie. To ostatnia premiera tego sezonu!,

O spektaklu

Jan Kaczmarek, satyryk i bard znany z Kabaretu Elita i radiowego Studia 202, pisał dowcipne, błyskotliwe, a nieraz i gorzkie teksty o otaczającej nas rzeczywistości i o nas samych. „Tivi de domo”, to wybór jego najważniejszych piosenek, które zostaną zaśpiewane przez aktorów Teatru Kameralnego w zupełnie nowych aranżacjach. Usłyszymy m.in. takie utwory jak: „Kurna chata”, „Czego się boisz głupia” i „Do serca przytul psa”.

Osnowę konferansjerską koncertu przygotował nikt inny jak sam Andrzej Poniedzielski, który pojawi się na scenie w… telewizorze. Słowa śpiewane i mówione ułożą się w opowieść o pewnej zwyczajnej rodzinie wraz z przyległościami, w której każdy bez problemu odnajdzie ślady własnego życia. Nasz spektakl, wyreżyserowany przez Adama Opatowicza, może funkcjonować jako dobra lekcja najnowszej historii Polski, bez dat i suchych faktów, ale z próbą odpowiedzi na pytanie „kim jesteśmy” i „dlaczego jest tak, jak jest”.

„JANA KACZMARKA TIVI DE DOMO” adresowany jest przede wszystkim do widzów dorosłych. Premierę zaplanowano na 23 kwietnia br. 

Regulamin akcji „Bilet za zeta”

  1. Akcja promocyjna dotyczy spektaklu ,,Jana Kaczmarka TiVi de domo”.
  2. Zakup biletów w cenie promocyjnej możliwy jedynie w kasie biletowej teatru, nie ma możliwości zakupu on- line.
  3. Sprzedaż biletów w cenie promocyjnej prowadzona jest wyłącznie dnia 19.04.2023 (środa) godz. 17-18.
  4. Jedna osoba może kupić maksymalnie jeden bilet w cenie promocyjnej.
  5. Na każdy spektakl udostępniamy 25 biletów w promocyjnej cenie.
  6. Spektakle odbywają się 21/22/23/29.04.2023. O dacie biletu promocyjnego kupujący zostanie poinformowany w kasie biletowej teatru. W miarę możliwości uzgodniony zostanie dogodny dla widza termin z powyżej podanych.

 

źródło: Teatr Kameralny w Bydgoszczy, bydgoszcz.pl

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor