112 6 paź 12:20 | Jarosław Aleksander
PILNY APEL POLICJI: Janusz F. poszukiwany za zabójstwo żony. Obława trwa

graf. policja Kolno/JT

Policja wydała pilny komunikat w sprawie poszukiwań 49-letniego Janusza F. Jest on podejrzany o zabójstwo żony. By uniknąć sprawiedliwości próbował upozorować jej samobójstwo. Obława trwa.

Policja pilnie poszukuje 49-letniego Janusza F. Miał on się dopuścić zabójstwa żony próbując upozorować jej samobójstwo.

 

Ciało powieszonej kobiety odnalazł jej 16-letni syn. Policjanci szybko podjęli działania dochodzeniowe. Sekcja zwłok kobiety ostatecznie potwierdziła, że nie było to samobójstwo. Kobieta została zamordowana a zwłoki powieszono dla zmylenia śledczych.

 

Do zabójstwa 36-letniej Beaty doszło 30 września w miejscowości Brzozowo w województwie podlaskim. Podejrzanym o zabicie kobiety jest jej mąż, 49-letni Janusz F. Małżeństwo było podczas rozwodu i od dłuższego czasu miało kłopoty.

 

Podejrzany Janusz F. ukrywa się. Policja prosi o pomoc w jego odnalezieniu i publikuje jego fotografię. Informacje o miejscu przebywania podejrzanego należy przekazać najbliższej jednostce policji lub pod numer alarmowy 112.

 

Na podstawie: KWP Białystok/KPP Kolno

 

 

 

 

 

 

 

Jarosław Aleksander Autor

Katolicka Bydgoszcz