Sport 28 maj 07:54 | Redaktor

Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza Bydgoszcz zaprasza na wyjątkowy Festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w sobotę (1 czerwca) na boiskach treningowych Zawiszy (za kompleksem handlowym). - To wydarzenie, które na długo pozostanie w Waszej pamięci, pełne niesamowitych atrakcji, radości i śmiechu – zachęca klub.

Nie tylko dzieci trenujące w naszej Akademii będą mogły cieszyć się tym dniem - zapraszamy całe lokalne społeczeństwo! Chcemy, aby każde dziecko mogło poczuć się wyjątkowo w tym szczególnym dniu. Dlatego przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W programie festynu m.in.:

  • Darmowe „dmuchańce” - skakanie i zabawa bez końca!
  • Pokazy Strażackie
  • Piłkarskie konkursy z nagrodami - sprawdźcie swoje umiejętności i wygrajcie wspaniałe nagrody!
  • Strefa e-sportu - dla miłośników gier komputerowych.
  • Darmowe malowanie buziek i robienie tatuaży - zamieńcie się w swoje ulubione postacie!
  • Wiele innych atrakcji - niespodzianki czekają na każdym kroku!

Organizatorem tego wyjątkowego dnia jest Stowarzyszenie Piłkarskie "ZAWISZA", przy ogromnym wsparciu  sponsora głównego, firmy Nasz Zarządca, firmy Budlex oraz licznych partnerów.

To będzie dzień pełen sportowych emocji, radości i wspólnej zabawy. Zabierzcie ze sobą rodziców, rodzeństwo, dziadków i przyjaciół - wszyscy są mile widziani! Przygotujcie się na niesamowitą przygodę i dołączcie do nas 1 czerwca. Zapraszamy całe rodziny na niezapomniany Festyn z okazji Dnia Dziecka!

A po festynie o godz. 17.00 na głównej płycie stadionu przy ul. Gdańskiej 163 odbędzie się mecz 33. kolejki III ligi (gr. 2), w którym Zawisza podejmie Gedanię Gdańsk. To ostatnia szansa w tym sezonie, żeby zobaczyć niebiesko-czarnych w akcji u sibie. Przed nimi jeszcze tylko wyjazd do Czarnkowa na pojedynek z Notecią oraz mecz sezonu, czyli finał Okręgowego Pucharu Polski z Elaną w Toruniu (środa, 12 czerwca, godz. 20.08)

Źródło: Zawisza Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor