Styl życia 29 gru 15:53 | Redaktor
Damski zegarek Casio to idealna propozycja na święta

Casio jest dziś w modzie. Wszystko dzięki kultowym modelom w stylu sportowym i retro. Chcesz się im przyjrzeć?

Współczesna moda szaleje za latami 80. i 90. – to fakt. I nie ma też wątpliwości, że mało jest akcesoriów tak charakterystycznych dla tamtej epoki, jak czasomierze japońskiej marki. Nic dziwnego, że zegarki Casio damskie, podobnie jak męskie, są dziś marzeniem wielu osób. To wprost idealny pomysł na prezent.

Do najchętniej wybieranych należą zegarki Casio damskie elektroniczne. Znajdziemy wśród nich charakterystyczne modele vintage – reedycje kultowych konstrukcji z lat 80. i 90. Szczególnie lubiane są zegarki Casio damskie na bransolecie. Oczywiście na tej kategorii oferta japońskiej marki się nie kończy. Zegarki Casio to również eleganckie analogi na pasku z wysokiej jakości skóry. Przyjrzyjmy się najciekawszym modelom!

Zegarki Casio damskie elektroniczne w modnym stylu retro

Wśród zegarków cyfrowych dla kobiet do legendy przeszły już modele B 640W. Czytelna tarcza i wygląd, który kojarzy się z epoką wczesnych pecetów – oto co powoduje, że ta seria jest tak lubiana. Za atut należy uznać także wyrazistą bransoletę. Modele B 640W doczekały się edycji Vintage – obok srebra i czerni znajdziemy kolor złoty w odcieniu żółtym i różowym.

Cyfrowe modele Casio nie są wyłącznie zegarkami na co dzień. Wzornictwo marki doczekało się tak wielu fanek, że przygotowano również projekty premium. Elektroniczne klasyki A1000 w wersji pozłacanej zapadają w pamięć. Hitem jest też inny wariant tego modelu – mieniący się kolorami tęczy.

Zegarek Casio B640WGG-9

 

Zegarki Casio damskie sportowe

Osobną kolekcję wśród produktów cyfrowych tworzą zegarki Casio damskie Baby-G. To tak naprawdę skierowana do kobiet i dziewczyn wersja G-Shocka, znanego większości mężczyzn już od lat 80. W linii Baby-G mamy modele utrzymane w stylu retro, ale dominują te ultranowoczesne. W zależności od egzemplarza znajdziemy tu różne funkcje przydatne przy aktywnym trybie życia – takie jak stoper, timer czy krokomierz.

Zegarki Casio damskie Baby-G są cenione przede wszystkim ze względu na wytrzymałość. Konstrukcja japońskiego producenta chroni mechanizm przed uszkodzeniem – nawet w wyniku silnych uderzeń czy wstrząsów. A wysoka klasa wodoodporności gwarantuje, że tym czasomierzom niestraszne jest ani nurkowanie, ani długotrwałe wystawienie na wilgoć. Wszystko to sprawia, że zegarki Casio damskie sportowe należą do najlepszych w swojej kategorii, znajdziesz je w ofercie sklepu Zegarki Centrum.

Eleganckie zegarki Casio damskie

Moda retro niejedno ma imię. Można się jej doszukiwać nie tylko w reedycjach elektronicznych modeli, ale też w egzemplarzach o bardziej formalnym charakterze. Są wśród nich zarówno zegarki Casio damskie na bransolecie, jak i te na pasku ze starannie dobranej skóry.

Sztandarowa seria nosi nazwę Sheen. Mamy tu między innymi modele z efektowną tarczą, pokrytą masą perłową. Charakterystyczne dla serii są też egzemplarze ozdobione kryształkami Swarovskiego. Zegarki Casio damskie na pasku skórzanym bez trudu wpisują się na przykład w codzienną modę biurową. Z kolei modele na bransolecie mają bardziej dekoracyjny charakter, przez co nadają się między innymi na ważniejsze wyjścia.

Zegarek Casio Sheen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podsumowując, zegarki Casio damskie otwierają wiele możliwości. Są wśród nich propozycje stworzone z myślą o kobietach, które prowadzą sportowy tryb życia, jak i tych, które chętnie noszą się elegancko. Cokolwiek wybierzesz, masz pewność, że modny styl retro to dobry pomysł na prezent.

 

Art. reklamowy

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor