Astronauci z Dragona wrócili na ziemię. Misja SpaceX i NASA zakończona [VIDEO]
Wydarzenia
3 sie 2020
| Krzysztof Drozdowski
screen YT
Astronauci Bob Behnken i Doug Hurley wrócili na Ziemię w kapsule Dragon, tej samej, którą przylecieli na ISS. Ok. 20:40 polskiego czasu kapsuła wodowała u wybrzeża Florydy. Ich podróż do domu trwała 21 godzin.
Inne z kategorii
Fordon mówi „nie” wysokiej zabudowie. Ponad sto osób na spotkaniu w sprawie Górek Fordońskich
Wydarzenia
Dzisiaj 13:06
Region szykuje się na falę upałów. Temperatury mogą przekroczyć 35 stopni!
Wydarzenia
Dzisiaj 11:55
NASA poprzez swoje kanały internetowe udostępniła możliwość oglądania n azywo transmisji z lądowania dwu osobowej kapsuły. Poziom ryzyka jest w takich sytuacjach zawsze znacznie podwyższony. Tym razem lądowanie, a dokładniej wodowanie kapsuły z dwoma astronautami na pokładzie zakończyło się pełnym sukcesem.